אודותינו

PERFIT היא מילה נרדפת למילה PERFECT.
כפי שהשם מרמז, יד שניה לילדים יכול וצריך להיות מושלם, איכותי, יפה ואופנתי.

תכירו, אלו מאיה ואיתן. המיזם הזה בהשראתם.
כאמא לשניים הרגשתי צורך ממשי באתר מסוג זה. אני מאמינה שבאמצעותו תהפוך רכישת פרטי יד שניה לילדים לדבר שבשיגרה, חלק מההתנהלות של כל בית ושהוא יביא לשינוי בתרבות צרכנות הילדים בישראל: ביגוד, צעצועים, ריהוט, עגלות, בגדי הריון, ציוד הנקה ועוד. פעמים רבות בפריטים אלו נעשה שימוש מועט, אם בכלל, כך שהם מאוכסנים אצלינו במצב מעולה, כמעט חדשים, והופכים משפע של אפשרויות לכאלו שפשוט שתופסים מקום.

פרפיט הוא אתר יד שניה לפרטי ילדים, ייחודי בכך שהוא מאפשר להורים למכור בעצמם, להורים אחרים פרטי ילדים איכותיים, בחינם ללא כל עלות ובקלות.
זהו אתר חברתי שבו הפריטים והתשלום עוברים מהורה אחד, להורה אחר לילדים עם פער גילאים דומה בסביבת מגורים קרובה.

בפרפיט נמכרים רק פריטי ילדים ולכן מהרגע הראשון תרגישו שהוא נעים, אסתטי ואופנתי, כפי שחווית הקניות צריכה להיות כשמדובר בגיל הרך. הפריטים מסווגים לפי אזור, גיל ומידה, מותג מועדף ,צבע אהוב ומצב הפריט והשימוש בו נוח, מהיר ואינטואיטיבי.

השאיפה שלי היא שכל מי שימכור או שיקנה פריט באתר, בנוסף לחיסכון או לתמורה שקיבל, ידע שעשה מעשה טוב ותרם לביתו, סביבתו וקהילתו. עבור מי שלא מעוניין למכור פריטים אלא לתרום אותם, נמצאת באתר רשימה המרכזת את העמותות הרלוונטיות.

אני מזמינה אותכם לחבור אלי, להעלות פריטים, לחפש כאן את מה שהתכוונתם לקנות בלאו הכי ולהפיץ את האתר להורים אחרים שיתחברו לרעיון. כך נהפוך עשיית מעשים טובים שכאלו, בין אדם לזולתו ובין האדם והסביבה, להיות דבר שבשיגרה.

תודה ותהנו 🖤

הילה מוטיל

 • OUR TRUTH

 • איכות סביבה

  שימוש חוזר בפריטי ילדים יפחית את הצריכה של מוצרים שאינם מתכלים.


 • חסכון

  רכישה משתלמת של פריטים שווים עבור ילדנו שצורכיהם משתנים במהירות.


 • נוחות

  מקום אחד המרכז כל מה שדרוש לילד, בחיפוש מהיר, סיווג פרטני וגיאוגרפי.


 • נקיון

  פינוי הבית מחפצים שאינם משרתים אותנו או מעוררים בנו אושר.


 • קהילתיות

  שיתוף חפצים בסביבה שלך יאפשר לך להכיר את השכנה שלך ולהעביר תשלום לאמא כמוך.