לתמחר נכון בכדי למכור

פרטי הילדים שיש לכולנו בבית הם לרוב פריטים שהשתמשו בהם ב"עדינות" למשך זמן קצר. בניגוד לבגדי נשים וגברים שיכולים להיות בשימוש לאורך שנים, בגדי ילדים נלבשים למשך חודשים ובתחילה אף למספר שבועות בודדים. כך גם בנוגע למשחקים, צעצועים, ספרים, כלי רכיבה, כמו מידת הבגד, גם הצרכים הפיזיים וההתפתחותיים של ילדינו משתנים במהירות.

מתלבטים איך לתמחר? הנה המדריך המושלם לתמחור פרטי ילדים כך שימכרו !

פריט יחודי שאין כמוהו.
אם ברצונכם למכור פריט מיוחד, כזה שהבאתם מחו"ל, מהדורה מוגבלת, או עיצבתם במיוחד אצל בעל מקצוע, אתם כנראה צופים לו אטרקטיביות רבה. אם תמחרו אותו בהתאם, קרוב לוודאי שתהיו מעט יקרים משאר הפריטים באתר, אך אם יש לכם סבלנות, הפריט המעניין יימכר. אם אתם לא רוצים לחכות, הורידו את מחיר הפריט ותהנו למכור במהירות.

פריט שעיצבתם במיוחד אצל בעל מקצוע?

פריט במצב חדש, עם או בלי טיקט.
חשבו מה ערך הפריט היום, לא כמה שילמתם עליו בחנות. הפריט הזה, קרוב לוודאי שהיה או נמצא בהנחות סוף עונה, שהוא של קולקציה פחות עכשווית, שהאחריות (אם היתה) כבר לקראת סיום. קחו בחשבון את המבחר הקיים בחנויות, אתם צריכים להיות אטקטיבים אף יותר, אם מישהו היה מעוניין לשלם מחיר מלא עבור הפריט היה ניגש לחנות הרגילה. כאן, תנו לקונים הפוטנציאליים שלכם לקנות אצלכם בהנאה ובחיסכון. הם הורים כמוכם. 

פריט ששומש בעדינות או פעמים בודדות.
פריטים שנעשה בהם שימוש קצר יכולים עדין להיראות במצב די דומה למצב בו נרכשו, אך זכרו, עדין מדובר בפריטים שאינם יד ראשונה ולכן, תמחרו אותם בהתאם. שאלו את עצמכם, האם מדובר במוצר ממותג מוכר ? האם מדובר באיכות טובה? אם כן נהדר, אם לא -החליטו לתמחר באופן נמוך יחסית או לרכז מספר פריטים יחד באותה המידה, כדי להגדיל את ערכם ולהקל עם מכירתם. הסתכלו על התמונה הגדולה. אל תתרגשו אם תחליטו לתמחר פחות ממה שחשבתם עבור כל פריט, אם תתמחרו נכון – תמכרו, ומהר מאוד תוכלו להסתכל בהנאה על סך כל התשלום שקיבלתם עבור מספר פריטים יחד.

פריטים אהובים ומשומשים.
חישבו האם יש לפריטים אלו ערך מכירתי? גם לפריטים שיש לנו עבורם פינה חמה בלב יש לחשוב האם לא עשו את שלהם? הרי אתם לא רוצים לבזבז את זמנכם. תמיד תוכלו להעביר את כל מה שאינו מתאים לאתר לאנשים טובים שזקוקים להם.
האם הפריט משומש עד מאוד? את מה שנופל תחת הסיווג הנה, אל תתמחרו ואל תמסרו. אף אחד לא ישמח לקבל בגדים עם כתמים או קרעים. אותם העבירו למקומות שממחזרים את הבד לצורכי תעשייה. את כל המקומות אליהם ניתן להעביר, ולדעת שיגיעו למקום הנכון, ניתן למצוא כאן.

פריטים אהובים אך משומשים?

זכרו שפינוי הבית מחפצים מיותרים הינו בעל ערך אדיר, לא פחות מהתשלום שתקבלו עבור המכירה. עדיף לקבל פחות עבור המכירה ולמכור הרבה פריטים מאשר לתמחר גבוה מדי- ולהישאר בבית שעמוס בפריטים שאינם בשימוש. בהצלחה !!!